Trending

Senior Expres na prodejProdám domény SeniorExpres.cz a Senior-Expres.cz.

Ještě před tím, než se plzeňský dopravní podnik rozhodl pojmenovat svoji službu Senior Expres a prezentoval ji před jejím spuštěním jako Senior Taxi, koupil jsem  na jaře roku 2014 internetové domény seniorexpres.cz a senior-expres.cz  a chtěl je věnovat klubu vozíčkářů, který jsem v té době sponzoroval a který podobnou službu pro postižené poskytoval dávno předtím, než to napadlo pány z plzeňské radnice okopírovat.

Pak ale PDMP (Plzeňské městské dopravní podniky) upustily od názvu Senior Taxi a začal užívat název Senior Expres. Klub vozíčkářů, který je částečně závislý na dotacích z plzeňského magistrátu se nechtěl s plzeňskými dopravními podniky dostat do konfliktu a domény si ode mně pro svůj projekt nevzal, takže mně zbyly.

Následně si PDMP podaly k Úřadu průmyslového vlastnictví žádost na ochrannou známku na název Senior Expres.
V tu chvíli jsem usoudil, že bude nejlepší jim domény za nějakou akceptovatelnou částku prodat a nabídl jsem domény plzeňskému magistrátu, který je zřizovatelem PDMP . částku získanou za prodej jsem chtěl věnovat spolku C.K. Kid jehož jsem byl několik let sponzorem. (Mimochodem CK neznamená cestovní kancelář ale Cestovní klub a KID je zkratka pro Klub Invalidních Dobrodruhů.)

Z magistrátu se nikdo neobtěžoval odpovědět a já na celou věc zapomněl, domén vlastním několik desítek.

Po několika letech jsem se dočetl, že byla prodána doména SeniorTravel.cz za 40 000 Kč a vzpomněl jsem si, že stále vlastním výše uvedené domény.

Nahlédnutím do rejstříku ochranných známek jsem zjistil, že žádost plzeňského dopravního podniku o ochrannou známku byla zamítnuta z důvodu, že název je příliš obecný.
Nic tedy nebrání využití těchto domén třeba pro internetový magazín pro seniory nebo cokoliv jiného.

Domény prodávám pouze obě najednou, cena je 19 999  Kč + DPH
Cena je pevná, neslevím, nepotřebuji je nutně prodat.

V případě zájmu pište na chcikoupit@seniorexpres.cz

Okomentovat

Novější Starší